TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA
Tükendi

Kargo Notu

150 TL ve Üstü Tüm Alışverişlerinizde Kargonuz Bizden

% 100 Viscon Bayan Pijama Desenli Yeşil -Lacivert 10026

Tekstil sektörünün göz bebeği olan viscon, uzun yıllardır bayan pijama takımlarında kullanılmakta ve beğenilerek tercih edilmektedir. Siz de rahatlıkla viscon kumaşını kullanabilirsiniz. 

Viscon Kumaş Son Derece Rahat Ve Uygundur

Son derece parlak ve canlı görünümü ile dikkatli üzerine çekme başarısı gösteren viscon kumaşları pijama takımları başta olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır. Kumaşın tek özelliği parlak ve canlı görünümü değildir. Aynı zamanda bu kumaşın nemi emebildiği, esnek ve yumuşak olduğu da bilinmektedir. Bu durum sağlıklı bir hayatı da beraberinde getirmektedir. 

Viscon kumaştan üretilen bayan pijama takımlarını bir kez kullanan herkes, ömür boyunca bu kumaştan üretilen pijamaları kullanmaya devam etmektedir. viscon kumaş türünden üretilen ürünleri tercih eden kadınların daha rahat bir uyku uyuduğu ve daha sağlıklı olduğu görülmektedir. Bu nedenle otoriteler tarafından da önerilen bir ürün olduğu belirtilebilir.

Tüm bunlardan dolayı üreticiler farklı desen renklerde viscon kumaştan oluşan pijamalar üretmektedir. % 100 viscon bayan pijama desenli yeşil – lacivert 10026 ürünü ise en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. 

Sanılanın aksine pamuktan ziyade viscon türü kumaşlar daha sağlıklı ve daha uygundur. Bilindiği üzere bir ürünün gösterişli ve rahat olması kadar ulaşılabilir ve uygun olması da önemlidir. Viscon kumaş türünden üretilen kadın pijama takımları hem kolay ulaşılabilir hem de oldukça uygundur. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

% 100 VİSCON BAYAN PİJAMA DESENLİ YEŞİL -LACİVERT 10026

  • Ürün Kodu: 10026
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Marka :

35,00TL
KDV DAHİL
Ürün Fiyatı

Mevcut Seçenekler: