TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA
Tükendi

Kargo Notu

150 TL ve Üstü Tüm Alışverişlerinizde Kargonuz Bizden

%100 Viscon Bayan Pjama Desenli Yeşil 10015

%100 viscon bayan pjama desenli yeşil; bu kumaş yüksek oranda nem emici bir kumaştır. Ayrıca kumaş türü sayesinde renk ve desenleri canlı durmaktadır.

%100 Viscon Bayan Pjama Yeşil 10015

%100 viscon bayan pjama yeşil; bu kumaş terletmez ve aynı zamanda hava alır. Yeşil renk olması ile kendinizi renk tonundan iyi hissetmenize de yardımcı olmaktadır. Kumaş türü sayesinde hareket yeteneklerinizi kısıtlamamaktadır. Kumaş viscon olmasıyla renklerin ve desenlerin daha canlı görünmesini sağlamaktadır.

%100 Viscon Desenli Pjama 10015

Pjama kumaşı oldukça canlı renklerin olmasına sebep olmaktadır. Çünkü viscon kumaş baskıya elverişli olduğu için renklerin canlı durmasını sağlamaktadır. %100 viscon desenli pjama hareket yeteneklerinizi kısıtlamadan sizlere kolaylık sağlamaktadır. Hem şık hem de canlı renkler ile dolu pjamaya sahip olmanız mümkündür. 

%100 Viscon Yeşil Pjama Desenli

Birçok bayan tercih etmektedir. Hem canlı renk görünümleri hem de canlı desenleri ile bayanlar oldukça memnun kalmıştır. Kumaşın esnek olması sebebi ile bayanlar günlük hayatlarında ya da gece uyurken rahat hareket edebileceklerdir. Bu kumaşta bulunan pjama rengini atmaz ayrıca ılık ya da soğuk suda yıkanabilir. %100 viscon yeşil pjama desenli hiçbir şekilde renginde solma ya da desenlerinde yıpranma gibi bir durum ise kumaş türü sayesinde söz konusu değildir. Kumaş terletmez uyukunuzu bölmez.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

% 100 VİSCON BAYAN PİJAMA DESENLİ YEŞİL 10015

  • Ürün Kodu: 10015
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Marka :

85,00TL
KDV DAHİL
Ürün Fiyatı

Mevcut Seçenekler: