TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA

HAMİLE & LOHUSA

Göster:
Sırala:

KIRMIZI GÜPÜR DETAYLI İNCİ DÜĞMELİ UZUN KOLLU HAMİLE LOHUSA PİJAMA TAKIMI 2487

Kırmızı Güpür Detaylı İnci Düğmeli Uzun Kollu Hamile Lohusa Pijama Takımı 2487Hamilelik döneminde öz..

105,00TL Vergiler Hariç: 105,00TL

Lohusa Pijama

Hamilelikte ve sonrasında tüm anne adayları için önemli olanrahatlığı sağlayan lohusa pijama çeşitleri ile huzur içinde uyku çekmek çokönemlidir.

Lohusa pijama genel olarak anne adaylarının doğumsonrası huzur içinde rahat olmaları adına dikkat edilmesi gereken ürünlerinbaşında gelmektedir. Bu tarz ürünler her zaman yeni doğum yapmış olankadınların en fazla dikkat ettikleri ve en iyisinin olmasını istedikleri ürünçeşitleridir. Bundan dolayı ürünlerin seçiminde çok fazla araştırmalaryapılmaktadır.

Lohusa Pijama Takımları

Yeni doğum yapmış anne olan kadınlar hem çok duygusal hem defiziksel bakımdan kendilerini çok farklı hissettikleri bir zaman geçirmektedirler.Bu zaman zarfında hamilelik sonrasında yeni hallerine alışma süresi içindeolurlar. Bu sürede kendilerini rahat edecekleri ve şık görmek isteyecekleriürünleri tercih edeceklerdir. Özellikle gece yatak kıyafeti olan lohusa pijama takımları çok daha farklıtasarımlarda olması onları mutlu edecektir. Böylece yeni hallerine çok dahaçabuk adapte olacaklardır. Farklı renk ve desen seçenekleri bulunan bu tarzürünler içinde rahat olmak her zaman ilk sırada yer almaktadır.

Lohusa Pijama Fiyatları

Genellikle tek düzeyde olduğu düşünülen lohusa pijamatakımları anneler için özel tasarımlarda ve son derece şık olan ürünlerdenoluşmaktadır. Lohusa pijama fiyatlarıuygun olması sayesinde tüm anne adayların rahatlıkla alması sağlanmaktadır.Fiyatlar ürün çeşitlerine ya da modellerine göre daha farklı olabilmektedir. 


Hamile Giyim

Hamilelik döneminde kadınların en fazla dikkat ettikleri hamile giyim çeşitleri içinde rahatlık ilk sırada yer almaktadır.

Hamile giyim anne adaylarının hem kendilerini hem de bebeklerin rahat olmasını tercih ettikleri bol salaş olan ürün çeşitleri olmaktadır. Pek çok farklı renklerde ve desenlerde olan ürün çeşitleri ile bayanlar şıklığa da öncelik vermektedir.

Şık ve Rahat Hamile Giyim

Genel olarak hamilelik döneminde bebek gelişimi bakımından kadınların rahat ve sağlıklı olan ürünleri tercih etmeleri gerekmektedir. Bundan dolayı hamile giyim çeşitleri arasında ilk olarak ürünlerin birinci sınıf kalitede olan kumaşlardan üretimin yapılası gerekmektedir. Bunun yanı sıra şık ve rahat olması hamile olan anne adayları için çok daha önemli olmaktadır. Hamile giyim çeşitleri içinde yer alan iç giyim, kazak, gömlek, pantolon, tulum, tişört, kazak ya da bunlar gibi ürün çeşitlerinde farklı tasarımlar kadınların tercihleri arasında yer almaktadır. Hamile oldukları için kendilerini farklı hisseden kadınlar bu şık ve modern ürünler ile çok daha huzur içinde olacaklardır.

Hamile Giyim Fiyatları

Hamile giyim her zaman kadınların dikkat ettikleri ve şık olmak istedikleri ürün çeşitleri olmaktadır. Bundan dolayı tercih ettikleri ürün çeşitlerinde şıklığın yanı sıra fiyatlarda çok önemli olmaktadır. Hamile giyim fiyatları çok uygun olurken ürün çeşitlerine ya da özelliklerine göre daha farklı olmaktadır. Farklı tasarımlarda olan bu ürünler ile şık olmak mümkündür.