TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA
Tükendi

Kargo Notu

150 TL ve Üstü Tüm Alışverişlerinizde Kargonuz Bizden

% 100 Viscon Bayan Pijama Desenli Somon - Siyah 10019

Bir pijama takımından istenen ve beklenen hem rahat hem de sağlıklı olmasıdır. %100 viscon bayan pijamaları istenen tüm özelliklere sahiptir. Siz de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 

Rahat Ve Güzel Bir Uyku Herkesin Hakkıdır

Viscon kumaş türü, pek çok alanda kullanılmaktadır. Ancak en sık tercih edilen alan pijama takımlarıdır. Genellikle kadınların tercih ettiği viscon kumaş türü rahat olduğu kadar sağlıklıdır da aynı zamanda. 

Rahat ve sağlıklı kumaş denildiği zaman akla ilk olarak pamuktan üretilen kumaşlar gelmektedir. Ancak genel kanının aksine viscondan üretilen kumaşlar pamuktan üretilen kumaşlara göre 2 kat daha fazla yumuşak ve sağlıklıdır. Viscondan üretilen kumaşlar nemi kolay bir şekilde emer ve oldukça esnektir. 

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğu zaman bir pijama takımı için en uygun olan ürünün viscondan üretilen ürünler olduğu görülmektedir. Artan talep ile birlikte üreticiler farklı renk ve desenlerden oluşan viscon bayan pijama takımı üretilmiştir. %100 viscon bayan pijama desenli somon – siyah 10019 en sık tercih edilen renk ve desende pijamadır. 

Rahat bir uygu uyumak herkesin hakkıdır. Rahat bir uyku için bazı faktörlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu faktörlerden biri de bireyi rahat hissettirebilecek bir pijamadır. Siz de rahat bir pijama ile derin uykulara dalmak istiyorsanız viscon kumaştan üretilen bayan pijamalarından birini tercih edebilirsiniz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

% 100 VİSCON BAYAN PİJAMA DESENLİ SOMON - SİYAH 10019

  • Ürün Kodu: 10019
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Marka :

85,00TL
KDV DAHİL
Ürün Fiyatı